• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

/Files/images/noviy_rk/IMG_5640.jpgНапередодні традиційних Новорічних свят учні ЗШ № 9 створили у своїх класних кімнатах казковий настрій. Чудово прикрашені ялинки, витинанки, сніжинки стали окрасою класних кімнат.


/Files/images/noviy_rk/IMG_5651.jpg/Files/images/noviy_rk/IMG_5642.jpg/Files/images/noviy_rk/IMG_5652.jpg


Свято квітів у школі - осінній день краси!/Files/images/svyato_kvtv_2016/IMG_5321.jpg

Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже через місяць її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.

19 вересня в школі відбулася традиційна виставка квітів .

У виставці взяли участь учні 2-11 класів. Тут були представлені композиції, виготовлені з квітів./Files/images/svyato_kvtv_2016/IMG_5334.jpg

Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.

Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку./Files/images/svyato_kvtv_2016/IMG_5344.jpg


Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне Свято останнього дзвоника.

Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.

Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які сьогодні прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху. Отож вам, дорогі юнаки та дівчата, бажаємо непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу. Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.

З нагоди урочистого, незабутнього шкільного свята особисто від нас прийміть сердечні вітання та побажання – здоров’я, наснаги, впевненості в завтрашньому дні, людського щастя і гарного настрою. У добрий час!

/Files/images/ura/Изображение 009.jpg

/Files/images/ura/Изображение 020.jpg/Files/images/ura/Изображение 021.jpg/Files/images/ura/Изображение 033.jpg/Files/images/ura/Изображение 041.jpg/Files/images/ura/Изображение 042.jpg/Files/images/ura/Изображение 046.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi